fbpx

Семінари-практикуми

Якщо часу на тренування у вас немає – ретельно стежте за своїм харчуванням.

А коли час для занять є – приділіть максимум уваги тому, що ви їсте. ”

Джилліан Майклс, одна із самих надихаючих і популярних тренерів в США, фітнес-експерт (Інтерв’ю для журналу «Time», 2009).

Теорія і практика на основі сучасної інформації, рекомендованої «золотими лідерами» світової спортивної дієтології Американського Коледжу Спортивної Медицини (АКСМ), Американської Асоціації дієтологів, Дієтологів Канади, Міжнародного Товариства Спортивного Харчування (ISSN), Міжнародної Асоціації Спортивних Наук (ISSA), Європейського коледжу Спортивних Наук (ECSS), Національної Асоціації Спортивних Тренерів і Інструкторів (NESTA)

1. Сучасні принципи спортивної дієтології з точки зору доказової медицини і науки. «Лідери» Спортивній Дієтології. Фітнес і спорт – відмінності в харчуванні.

2. Загальні принципи управління вагою в фітнесі та спорті. Практичність і оперативність використання дієтологічних софтів (програм). Система моніторингу клієнтів.

3. Макро – і мікронутрієнти: «регулятори» обмінних процесів. Актуальність споживання при корекції ваги і для загального статусу здоров’я. Норми споживання нутрієнтів в спорті і фітнесі.

4. Параметри здоров’я і інформація, необхідні для оцінки харчового статусу. Особливі «приховані» ризики, упускати фахівцями в ході обстеження клієнта.

5. Водно-електролітний баланс і розрахунок споживання рідини в ході тренувань. Добові норми споживання. Види і наслідки дегідратації. Спортивні напої.

6. Дієтичні добавки і ергогенні кошти в спорті і фітнесі. Сучасна доказова база їх дії. Європейська та американська класифікація. Приклади ефективності і «псевдо-ефективності» спортивних добавок

7. Психологія здорових харчових звичок. Підвищення ефективності дієт.

8. Імідж свого тіла, харчування і фізична активність.

Базовий рівень присвячений (не дивлячись на назву «базовий») новим сучасним закордонним принципам харчування в спорті і фітнесі. Він висвітлює такі нові підходи в дієтології, як корекція поведінкової сфери, основи управління живленням з використанням схем і малюнків, оцінку нутриційного статусу за допомогою доступних методів та інструментів, розрахунки добових енергійно витрат і складання раціонів харчування (дієт) за допомогою зручних дієт-софтів ( видаються безкоштовно).

Семінар-практикум розрахований на широку аудиторію.

Він буде корисний:

– фітнес-інструкторам і спортивним тренерам (базовий рівень),

– всім, хто підтримує активний спосіб життя, займається фітнесом і цікавиться здоровим харчуванням,

– тим, хто дуже хоче почати вести активний спосіб життя, зайнятися фітнесом і цікавиться здоровим харчуванням,

– професіоналам в області фітнесу та велнес (фітнес-дієтологів, косметологів, масажистів, коуч, психологам),

– працівникам у сфері спортивного та дієтичного харчування,

– всім, хто цінує здоров’я, зовнішність і якість життя.

Выбрать валюту оплаты
Cart
  • No products in the cart.