fbpx

Про нас

FORMULA diet ™  спеціалізується на досягненні жінками та чоловіками цілей корекції ваги та зниження надмірної ваги, лікування ожиріння, та, безумовно, для покращення якості життя.

Для Вас забезпечується індивідуально-комплексний підхід, підтримка команди фахівців: лікарів, дієтологів, інструкторів з фізичної активності та психологів. Європейська досліджена методика дуже низько калорійної кетогенної дієти (VLCKD) заснована на споживанні:

  • норми білка;
  • дуже малої кількості вуглеводів;
  • зменшеної кількості калорій та жирів;
  • комплексу вітамінів та мінералів.

Наша команда фахівців використовує сучасні науково-доказові методики зниження ваги, спеціальне білкове харчування та мікроелементи, розроблені для цього. Все харчування сертифіковане за стандартами ЄС, вироблено у Франції в Laboratoire PYC і Sai Nutrition (корпорація Alteb) і має відповідну документацію.

ISO 9001_2008

eCO PYC

Free sale PYC 03/21

Free Sale Sai Nutrition

Висновки СЕС

Ми рекомендуємо, починати з дослідження причини набору зайвої ваги і стану Вашого організму, проконсультувавшись у наших фахівців.

Виконуйте рекомендації, і Ваша вага нормалізується. Ви позбавитеся супутніх захворювань, зміните харчові звички та зможете збільшити фізичну активність.

Якість Вашого життя покращиться.

Ваше бажання, мотивація? і підтримка досвідченої команди фахівців допоможуть Вам знизити зайву вагу і не набрати зайву вагу знову!

Ми пропонуємо:

  • первинні консультації дієтологів та спеціалістів у Вашому регіоні або дистанційно
  • підтримку та консультації під час проходження програми зниження зайвої ваги
  • консультації після досягнення результату та для утримання нормальної ваги

Наші спеціалісти з харчування та доктора проходили навчання з Європейських протоколів у передових клініках, відвідували семінари, тренінги та конгреси. Ми отримуємо і передаємо актуальні знання колегам по всій Україні, а також допомагаємо великій кількості пацієнтів, які страждають надмірною вагою. Наші фахівці навчають методики та консультують докторів, дієтологів, психологів та тренерів для досягнення кращого результату у правильній корекції ваги в Києві, Маріуполі, Одесі, Дніпрі, Харкові.

Методика заснована на багаторічному досвіді та європейських протоколах лікування ожиріння, діабету 2 та інших пов’язаних захворювань за допомогою дуже низько калорійної кетогенної дієти (VLCKD).

Проконсультуйтеся з нашими фахівцями:
– дієтолог;
– спеціаліст з харчування;
– фахівець із фізичної активності;
– психолог з усвідомленого харчування.

Звертайтеся до нас, ми підберемо Вам спеціаліста, дієтолога, терапевта, ендокринолога… який допоможе досягти результату під його наглядом, а значить безпечно.

Выбрать валюту оплаты
EUREuro