fbpx

Метод

Велика зайва вага, ожиріння – це захворювання !! Зверніться до фахівця, здайте необхідні аналізи.

Самолікування шкідливо для здоров’я!

Важливо схуднути правильно, за рахунок жирової маси і закріпити результат на довго.

Протипоказання
Підготовчий етап. Обстеження.

Опис методу.

Це програма втрати і підтримка ваги, заснована на кетогенній методиці, при якій перевиховуються харчові звички, змінюється спосіб життя.

Ґрунтується на споживанні продуктів на основі білків високої енергетичної цінності і включає овочі з низьким рівнем вуглеводів. Також необхідно додатково додавати мікроелементи (калій, натрій, магній, кальцій, вітаміни та інші) з метою уникнути дефіциту будь-якого з них.

Метод складається з 3 етапів: Активний, Перевиховання організму і Підтримка результату.

Активний етап –  кетогенна нормо-белкова  дуже низькокалорійна діета

Тривалість залежить від кількості надмірної ваги. Схуднення відбувається, приблизно, на 8-10 кг на місяць, до кінця етапу зайву вага зменшується на 80%.

На початку активного етапу споживання вуглеводів знижується до 50г на день, через 48 годин організм переходить в стан контрольованого фізіологічного кетозу, при цьому жирова маса тіла переробляється в енергію. Для максимально успішного результату використовується спеціальне білкове харчування ТМ “Формуладіет”, яке легко засвоюється і підтримує м’язову масу.

Після втрати більшої частини зайвої ваги – до 80%, в раціон поступово додаються нові продукти, в той час як зменшується споживання спеціального харчування, відбувається поступова втрата решти зайвої ваги 20%.

Етап дієтологічного перевиховання організма, відбувається втрата 20% решти зайвої ваги, в раціон поступово вводяться різні продукти, напрацьовуються харчові звички і спосіб життя, які допоможуть підтримувати досягнутий результат протягом тривалого періоду часу.

Етап підтримки нормальної ваги, останній етап методу, полягає в підтримці протягом тривалого часу втраченої ваги. Його мета – допомогти зміцнити нові звички в харчуванні і в житті. Збалансоване харчування, адаптується до рівня енергетичних витрат і дозволяє комбінувати традиційні продукти харчування з спеціальним харчуванням, розробленими для даного етапу. Рекомендації та періодичний контроль дієтологів, фахівців з фізичної активності допоможуть утримати нормальну вагу.

 

 

Выбрать валюту оплаты
EUREuro