fbpx

Що робити щоб схуднути?

! ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ !
Проконсультуватися щодо протипоказань.
Зробити необхідні аналізи.
Отримати рекомендації з методики.
Підібрати їжу на кожен день.

Чому FORMULA diet™ найкращий вибір для Вас?
FORMULA diet™ – це професійний європейський підхід до корекції ваги. Методика заснована на дуже низькокалорійній дієті кетогенної, яка дозволяє безпечно нормалізувати вагу за рахунок надлишкової жирової маси, при цьому підтримуючи м’язи тіла, що дає уникнути повторний набір зайвої ваги.
FORMULA diet™ – це індивідуальний супровід з урахуванням Ваших потреб та переваг. Наші спеціалісти допомагають зберегти досягнутий результат.
FORMULA diet™ пропонує велику різноманітність білкових продуктів, вироблених відповідно до найвищих стандартів якості..

img24

Хочу схуднути!

Залишити замовлення Ми допоможемо Вам скинули зайву вагу та утримати результат.

Калькулятор Калорій

Розрахувати Ви хочете знати, якою буде ваша об'єктивна вага?

Останні публікації
 • кето дієта

  За яких патологій допомагає кетогенна дієта

  Епілепсія Епілепсія - це захворювання, що викликає судоми через надмірну активність мозку. Для деяких людей з епілепсією ефективні протисудомні пре...

 • Склад продукції

  Склад продукції МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ і правові аспекти якості та безпеки БІЛКИ Під час білкової дієти м'язова маса надійно захищена за рахунок прий...

 • Семінари-практикуми

  Семінари-практикуми Якщо часу на тренування у вас немає - ретельно стежте за своїм харчуванням. А коли час для занять є - приділіть максимум ува...

 

Інноваційні, науково-доказові підходи в зниженні ваги допоможуть Вам сформувати здорові звички і поліпшити якість життя!

– без почуття голоду

– швидко

– безпечно

– без втрати м’язової маси


Спеціальне харчування і нутрієнти для корекції, підтримки ваги і фітнесу

– висока біологічна цінність білка

– низькокалорійне, без цукрів

– низький вміст жирів і солі

– швидке і практичне в приготуванні

Все найменування харчування з харчовою цінністю близько 100 Ккал, містять 15 г високо засвоюваного білка, і 3-5 г вуглеводів. Білкові суміші готуються приблизно 1 хвилину, але є і готове до вживання харчування. У нас Ви знайдете їжу на всі смаки і потреби: без клейковини (без глютену), для вегетаріанців, багато всього ласунам. Зручно брати з собою, можна їсти перед силовими тренуваннями і після.

Фруктові напої допоможуть з тягою до фруктів. Шоколадні і кавові напої замінять Вам традиційні какао, кави з молоком, капучіно, лате. Десерти та сніданки наситять вишуканими смаками шоколаду, карамелі, полуниці, ванілі … і піднімуть настрій. Смачні супи і крем супи замінять традиційний обід. Білкові омлети, нагетси, деруни, каші, млинці, пироги, хліб, шоколадні батончики, цукерки, пряники, і навіть, чіпси зроблять Ваше меню різноманітним, а схуднення комфортним.

Все харчування проводиться за інноваційними технологіями, європейським стандартам якості, підтвердженими сертифікатами безпеки для здоров’я, з екологічно чистих натуральних інгредієнтів. Для виробництва спеціального харчування виділяється тільки якісний білок з молока, яйця, сої, пшениці, зеленого горошку … тому індекс засвоюваності білка в харчуванні вище 100. Це на багато вище, ніж у не переробленої їжі. Відповідно, під час зниження ваги, наше харчування засвоюється і підтримує організм краще, ніж звичайна їжа. Це і лікування, і харчування.

Грунтуючись CODEX STAN 203-1995, необхідно доповнювати раціон вітамінами в обсязі 100% рекомендованої норми для дуже низькокалорійної дієти і мінералами, такими як натрій, калій, кальцій, магній.

Приєднуйтесь! Унікальна програма нормалізації і зниження ваги – це індивідуальний немедикаментозних науково-доказовий підхід до лікування ожиріння або надлишкової ваги.

Нормалізація ваги сприятливо вплине на Ваше здоров’я!

Ви відчуєте себе набагато краще!

Выбрать валюту оплаты
Cart
 • No products in the cart.